Plesové šaty 2012

Buďte královnou plesu, ale nejdříve si přečtěte naše recenze.

Šaty Ever Pretty

on 6:06 am

Pokud jste nečetli první část věnovanou nádherným šatům Ever Pretty, doporučuji se podívat. Na ty zbývající kousky (několik koktejlových a plesových šatů) se zaměříme nyní. Ty nejlevnější startují na ceně 1390 a ty nejluxusnější končí na 1690.

Plesové šaty Ever Pretty s růžovými květy (1 690,- Kč)
Plesové šaty Ever Pretty
Dlouhé společenské šaty se zapínáním na boční zip. Na bílém vzdušném šifonu je nádherný květinový potisk. Dostupná velikost M! Kladně hodnotím nepatrné zvětšení ceny těchto šatů. Oproti zahraničnímu e-shopu Ever Pretty je cena dražší jen o 400,- Kč, což je fajn, pokud vezmeme v potaz platbu za poštovné, clo, atd.

Dlouhé modré šaty (1 690,- Kč)
Dlouhé šaty Ever Pretty
Můj žhavý favorit na maturitní šaty 2012. O tomto modelu se již zmiňovala i Adéla. Květinová látka je prokládána lesklou nití. Košíčky jsou mírně vyztužené. Skladem S, M a L.

Luxusní sexy společenské šaty
Luxusní společenské šaty
Další luxus na scéně s trochu hlubším výstřihem než by bylo zdrávo na plesové šaty pro dívky :-). Ozdobný pás s flitry příjemně vylepšuje celkový pocit z šatů. Hodně se mi líbí nádherné plesové boty na vysokém podpatku. Pouze ve velikosti M.

Společenské šaty koktejlky (1 390,-Kč)
Společenské šaty koktejlky
Na závěr jedny krátké koktejlové šaty. Ozdobná mašle na předku je ze saténu. Jinak jsou ušité ze šifonu. Výstřih do V, nastavitelná délka ramínek.

Příští týden se podíváme na nabídku e-shopů Bonprix a Orsay a především jejich sekci výprodej společenských šatů.


Leave a Reply

Your email address will not be published.