Plesové šaty 2012

Buďte královnou plesu, ale nejdříve si přečtěte naše recenze.

Večerní šaty

on 5:07 pm

Tentokrát si představíme šaty, které spadají do kategorie večerních šatů. Jako první na řadu přichází tento skvostný kousek, který se vyrábí buď v černé barvě, nebo v kombinaci černé a zlaté. Na obrázku můžete vidět právě druhou variantu. Prodejní cena se pohybuje někde okolo 478 dolarů, takže se jedná opravdu o velmi luxusní kousek. Nutno dodat, že díky neagresivnímu střihu budou vypadat skvěle i na ženách s velikostí XXL.

večerní šatyvečerní šaty

Další na řadě jsou nádherné fialové večerní šaty, které jsou již o poznání levnější než předchozí kousek. To však nic nemění na tom, jak pěkné jsou. Osobně jsem se do nich zamilovala okamžitě a při jejich dlouhé délce nemusím ani řešit nové plesové boty, protože by stejně nešli ani vidět. Všimněte si nádherných drahokamů na ramínku a nápaditého zatažení šatů v oblasti hýždí. Doporučujeme doladit celkový outfit výrazným náramkem a koktejlovým prstýnkem. Důležitá je i volba účesu, ale o ní až příště.


5 Responses to “Večerní šaty”

 1. Klára says:

  Dobrý den, ráda bych věděla kde se dají sehnat tyto dvoje šaty?

 2. Andrea says:

  prosím ráda bych se dozvěděla jestli je možno zakoupi někde šaty,ktéré zde předvádíte viz.fialové.děkuji za odpověď Grmelová

 3. Zuzana says:

  Je možné někde kooupit fialové šaty?

 4. Aňula says:

  prosím vás kde se dají ty fialové zakoupit,jsou opravdu nádherné.

 5. Yveta Burdová says:

  Dobrý den, také bych ráda věděla, kde se šaty dají zakoupit.Jsou naprosto úžasné.Děkuji

Leave a Reply

Your email address will not be published.