Plesové šaty 2012

Buďte královnou plesu, ale nejdříve si přečtěte naše recenze.

Výběr nejlepších plesových šatů

on 5:27 am

Tentokrát bez zdlouhavých průpovídek se ihned pustíme do představování těch vůbec nejlepších a nejkrásnějších plesových šatů. Jako první můžete vidět tyto nádherné sexy plesové šaty, které se hodí na všechny společenské akce. Obzvlášť precizně je zpracována zadní část šatů. Nechejte s tímto modrým zázrakem dokonale vyniknout Vaši siluetu. Vhodně zvolené náušnice a náramky na ruce také nejsou vůbec na škodu.

plesové šaty

A jsou tu další šaty, tentokrát za nimi stojí známy Flirt. Střih šatů (ve tvaru písmene A) zajistí, že vnich bude každá žena vypadat o něco užší. O luxusní vzhled se stará úžasný ornamet v oblasti pasu, který postupně přechází až k dekoltu.

plesové šaty

Na závěr jeden horký favorit v podobě těchto odvážných fialových šatů. Co si dobře pamatuji, tak v roce 2009 byly jedny z nejlépe prodávaných a tento titul jim nejde odpárat ani na začátku roku 2010. I přestože jako materiál byl použit satén, tak na výsledné ceně se tento fakt nikterak negativně naštěstí nepodepsal.

plesové šaty

Závěrečné bledě modré šaty ze semišové látky mi úplně sebraly dech. Korálková ozdoba ve výstřihu plně dokresluje povahu šatů.


4 Responses to “Výběr nejlepších plesových šatů”

 1. Petra says:

  Ty poslední jsou vážně úžasné a o střevíčkách radši ani nemluvím.

 2. Aneta says:

  Ty žlutý jsou nádherný:)

 3. Aňula says:

  Ty žluté jsou fáákt okozlující.

 4. Ada says:

  Všechny šaty jsou nadherné,ale ty fialove jsou odvážne sexi a přitom se dokonale hodi na ples,maturitak svatbu jsou prostě dokonale!a ano ty střevíčky jsou překrasne….

Leave a Reply

Your email address will not be published.